PL | EN

Oferta dla dzieci

Fantastyczna rozrywka niezależnie od wieku i umiejętności!

NIEZAPOMNIANE URODZINKI

Zorganizujemy wyjątkową imprezę urodzinową! Przygotowane przez nas atrakcje wywołają uśmiech na twarzach wszystkich gości! Zapewniamy pełną obsługę imprezy, dzięki czemu jako rodzic możesz spokojnie cieszyć się czasem spędzonym z dziećmi. Nasze profesjonalne zaplecze i doświadczony personel sprawią, że Twoje dziecko i jego przyjaciele poczują się wyjątkowo i będą mieć niezapomniane wspomnienia z tego dnia. 
 

PAKIET STANDARD
89zł/osoba

BOWLING
2 godziny gry w bowling
zaproszenia

GASTRONOMIA
mini-burger
frytki
napój 0,2l/osobę
mus 'Kubuś’

PAKIET VIP
109zł/osoba

BOWLING
2 godziny gry w bowling
zaproszenia

GASTRONOMIA
mini-burger
frytki
popcorn
nachosy
napój
mus 'Kubuś’
szampan 'Piccolo’

WŁASNY ZESTAW
stwórz własny pakiet

BOWLING – 55zł/osoba
2 godziny gry w bowling
zaproszenia

GASTRONOMIA – do wyboru
mini-burger – 13zł
frytki – 12zł
pizza – wg menu restauracji
popcorn – 7zł
nachosy – 7zł
napój – 8zł
mus 'Kubuś’ – 6zł
szampan 'Piccolo’ – 29zł

Dodatkowo dostępne, płatne oddzielnie atrakcje: animatorka, warsztaty kulinarne, malowanie buziek, balony z helem, słodkości. Ceny ustalane indywidualnie.
W przypadku wniesienia własnego tortu, restauracja nalicza opłatę za serwis w kwocie 9zł/osoba.

Czas trwania urodzinek – najpóźniej do godziny 17:00. Grupa minimum 6-osobowa. Zaliczka rezerwacyjna terminu: 300zł.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI
W naszym klubie stawiamy sobie za cel zapewnienie rozrywki dla wszystkich członków rodziny, niezależnie od wieku czy umiejętności. Dlatego też, z myślą o naszych najmłodszych gościach, stworzyliśmy udogodnienia, umożliwiające cieszenie się grą w bowling przez dzieci już od 4 roku życia! Nasze najlżejsze kule ważą jedynie 6kg, a wąski rozstaw otworów zapewnia wygodny chwyt dla małych dłoni. W naszej szatni oferujemy obuwie od rozmiaru 28. Ponadto zainstalowaliśmy system podnoszonych band po bokach toru, co uniemożliwia kuli stoczenie się poza obszar gry. Tym samym dzieci mogą cieszyć się pełną swobodą podczas rundy bez zmartwień o wynik.

Gra w bowling to nie tylko zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie umiejętności motorycznych i społecznych. Grupowe uprawianie sportu to także sposób na budowanie zdrowych nawyków na przyszłość. W naszym klubie staramy się tworzyć przyjazną atmosfery dla wszystkich graczy, w tym dla młodych entuzjastów kręgli. Zapraszamy więc całe rodziny Champions Bowling i spędzenia wspólnie czasu przy kręglach.

GRUPY ZORGANIZOWANE

Zapraszamy wszystkie szkoły, organizacje młodzieżowe oraz dziecięce grupy zorganizowane do skorzystania z naszej specjalnej oferty. Przygotowaliśmy nie tylko niezapomniane doświadczenie w grze w kręgle, ale także atrakcyjne korzyści – specjalne stawki cenowe. Poza tym, dla dodatkowego komfortu i rozrywki, proponujemy dodatkowe usługi, takie jak wsparcie i szkolenie przez naszych doświadczonych trenerów, na poziomie dostosowanym do umiejętności grupy.

Uczestnicząc w evencie grupowym w Champions Bowling, możecie być pewni świetnej zabawy w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. Nasz personel zadba o każdy detal zaplanowane wydarzenie przebiegało zgodnie z planem. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy zindywidualizowaną ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy mnóstwo emocji i , które wszyscy uczestnicy będą wspominać jeszcze przez długi czas!